політика Конфіденційності та обробка персональних даних

Редакція від 27 липня 2022 року
Збір та використання персональних даних
Щоб зареєструватися на вебсайті school.thisiskultura.com (надалі – Сайт), Відвідувачу може бути запропоновано ввести у формі свої персональні дані: ім'я та номер телефону, електронну пошту тощо.

Після заповнення будь-якої форми на Сайті вважається, що Відвідувач надав згоду на обробку своїх персональних та контактних даних. Персональні дані Відвідувача використовуються задля забезпечення обміну інформацією, відносин у сфері реклами та комунікації відповідно до чинного законодавства.

Також Сайт фіксує та оброблює знеособлені дані про Відвідувача (в тому числі кукі-файлів) в разі, якщо це дозволено в налаштуваннях браузера Відвідувача. А також статистику: сторінки, що відвідуються, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, домени інтернет-провайдерів та країни походження відвідувачів, а також адреси вебсайтів, що були відвідані до та після Сайту тощо. Жодна з цих дій не пов'язана з Відвідувачем особисто та вимірюється тільки у сукупності.
Умови надання інформації
Сайт може містити посилання на інші сайти. Такі посилання наведені виключно для інформаційних цілей. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та зміст цих сайтів.
Використання інформації
Персональні дані Користувача ніколи, ні за яких умов не будуть передані третім особам, за винятком випадків, пов'язаних з виконанням чинного законодавства.

Усі права на зміст Сайту належать Kultura School (ФОП Биченко О. В.) або використовуються за згодою із правовласниками. Даний сайт в цілому, і окремі його елементи охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права», іншими актами чинного законодавства України та міжнародними договорами.

Відвідувач Сайту не повинен поширювати, змінювати, передавати, користуватися або використовувати повторно будь-яку інформацію з Сайту для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу Kultura School. Відвідувач повинен дотримуватися всіх авторських прав та інших приміток про власність на завантажені та/або копійовані матеріали. Скопійована інформація повинна містити активне гіперпосилання на Сайт.

Копіювання інформації з Сайту може бути здійснено у некомерційних цілях для розміщення на сторінках відвідувача, у блогах, соціальних мережах з обов’язковим вказанням активного посилання на Сайт Kultura School та вказанням першоджерела.

При роботі з сайтом відвідувачу не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам Сайт, ні на його зміст чи на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів Сайту.

Якщо ви відвідуєте даний Сайт, то автоматично погоджуєтесь з даною Політикою Конфіденційності та її умовами. Якщо не погоджуєтесь, маєте залишити цей Сайт.
Термін зберігання персональних даних
Персональні дані зберігаються на термін не більше, ніж це необхідно відповідно до мети їх обробки.
Зміна Політики конфіденційності
Відвідувач, користуючись Сайтом, прийняв умови цієї Політики конфіденційності, враховує та згоден з тим, що дана Політика може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до Політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці Сайту.